Drobečková navigace

Úvodní stránka > Financování

Financování bydlení

Možnosti financování bydlení s naší pomocí zaručené.

Ve spolupráci s naším finančním poradcem pomáháme svým zákazníkům najít nejvýhodnější řešení k financování moderního bydlení - stavby,přestavby,rekonstrukce,adaptace a jiné.

Produkty určené k financování bydlení:

Dotační program Zelená úsporám Stavební spoření Hypoteční úvěr

Nabízíme sjednání nezávazné konzultační schůzky, na které se probere konkrétní situace a přání klienta. Na základě podkladů z této schůzky je klientovi vypracován a představen finanční projekt zahrnující konkrétní návrh optimálního řešení jeho přání.
Veškeré námi poskytované služby jsou bezplatné.
Pokud se financuje bydlení hypotékou, nebo úvěrem ze stavebního spoření, nesmí se opomenout odpovídající zajištění pro nečekané údálosti (zranění, nemoc, ztráta zaměstnání, apod..). Náš finanční projekt v sobě bude obsahovat i návrh vhodného zajištění tak, aby řešení bylo skutečně komplexní.

 

MÁME VYSOUŠEČE VLHKOSTI ZDIVA A PODLAH nejvýkonnější na trhu až 90L- 24hod.

VLASTNÍME NOVÉ MOBILNÍ TRYSKÁNÍ -PÍSKOVÁNÍ

ŽULOVÉ A KAMENNÉ SOKLY

Tryskání - pískování
Tryskání (pískování) se nejčastěji využívá jako předúprava povrchu před aplikací nátěrových hmot nebo před nanášením žárového nástřiku. Tryskání je zároveň nejúčinnější metodou, jak odstranit z materiálu staré nátěry a rez. Tryskáním je také dosaženo vhodných drsností pro další povrchovou úpravu a odmaštění. Je využíváno především u kovů, výrobků z kovu, ocelových konstrukcí, ale i jiných materiálů, jako je beton, obkladové desky, fasády, kamen,žula,dřevo atd.

Tryskání provádíme přímo u zákazníka pomocí našich mobilních tryskacích jednotek.

Tryskáme ocelové mosty, ocelové konstrukce, betonové nádrže, betonové mosty, zásobníky krmných směsí, zemědělské stroje a zařízení, vleky, návěsy a součásti automobilů, potrubí, kovářské výrobky, nátěry na výrobcích, cihly, beton, kamen,žula,schody, památky, sklo atd.

NOVĚ PRÁCE S MINIBAGREM

YANMAR SV08-1
Bagrování k těžko přístupným místům a terénu při stažení pásů projede 70cm i do domu
možnost hydraulického kladiva pro demolice betonů,zdiva atd.
YANMAR SV08-1 je superkompaktní, vysoce spolehlivý a efektivní. Je to minibagr se zvýšenou ochranou obsluhy a je vhodný pro práce, kde je velmi omezený pracovní prostor.
Drenáže – okop kolem domu,přípojky,porovnání terénu svahovou lžící atd.Hydraulické kladivo pro demolice betony,zdivo a jiné pevné materiály.
Možnost dovozu i odvozu materiálu - hydraulický sklápěcí vlek 3,5t.

Hmotnost: 1065 kg
Hloubka kopání: 1400/1500 mm
Maximální dosah: 1950/2050 mm
Poloměr otáčení: 725 mm
Pracovní síla (rameno/lopata): 690 / 1100 kgf
Délka: 2600 mm
Šířka: 680/840 mm
Výška: 1550/1650 mm

KOPÁNÍ
DEMOLICE

Hydraulické kladivo pro minibagr

Vyhledat v textu

zelená úsporám

lmstav