Drobečková navigace

Úvodní stránka > Financování > Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr

Co je to hypoteční úvěr?

Hypoteční úvěr je dlouhodobý úvěr určený k financování bydlení, jenž je zajištěný zástavním právem k nemovitostem na území České republiky. Jako zástava slouží nemovitost. Klient splácí hypoteční bance předem stanovenou měsíční splátku složenou z úroku a jistiny.

Podmínky

Hypotéční úvěr mohou využít jak fyzické, tak i právnické osoby. Osoba žádající o úvěr se nazývá žadatel - může žádat sám, nebo mít spolužadatele. Klient si při žádání o úvěr zadává fixaci úrokové sazby - po tuto dobu je úrok neměnný a po jejím skončení může klient bez sankcí splatit část nebo celý zbytek dlužné částky. Většinou se fixace volí na 1, 5 nebo 10 let. Na výši poskytnutého h.ú. má vliv hodnota zástavní nemovitosti a bonita žadatele.

Druhy hypotečních úvěrů:

  • účelový s dokládáním příjmů
  • účelový bez dokládání příjmů
  • neúčelový hypoteční úvěr s dokládáním příjmů
  • neúčelový bez dokládání příjmů

Zajímá mě více informací o hypotečním úvěru.

MÁME VYSOUŠEČE VLHKOSTI ZDIVA A PODLAH nejvýkonnější na trhu až 90L- 24hod.

VLASTNÍME NOVÉ MOBILNÍ TRYSKÁNÍ -PÍSKOVÁNÍ

ŽULOVÉ A KAMENNÉ SOKLY

Tryskání - pískování
Tryskání (pískování) se nejčastěji využívá jako předúprava povrchu před aplikací nátěrových hmot nebo před nanášením žárového nástřiku. Tryskání je zároveň nejúčinnější metodou, jak odstranit z materiálu staré nátěry a rez. Tryskáním je také dosaženo vhodných drsností pro další povrchovou úpravu a odmaštění. Je využíváno především u kovů, výrobků z kovu, ocelových konstrukcí, ale i jiných materiálů, jako je beton, obkladové desky, fasády, kamen,žula,dřevo atd.

Tryskání provádíme přímo u zákazníka pomocí našich mobilních tryskacích jednotek.

Tryskáme ocelové mosty, ocelové konstrukce, betonové nádrže, betonové mosty, zásobníky krmných směsí, zemědělské stroje a zařízení, vleky, návěsy a součásti automobilů, potrubí, kovářské výrobky, nátěry na výrobcích, cihly, beton, kamen,žula,schody, památky, sklo atd.

NOVĚ PRÁCE S MINIBAGREM

YANMAR SV08-1
Bagrování k těžko přístupným místům a terénu při stažení pásů projede 70cm i do domu
možnost hydraulického kladiva pro demolice betonů,zdiva atd.
YANMAR SV08-1 je superkompaktní, vysoce spolehlivý a efektivní. Je to minibagr se zvýšenou ochranou obsluhy a je vhodný pro práce, kde je velmi omezený pracovní prostor.
Drenáže – okop kolem domu,přípojky,porovnání terénu svahovou lžící atd.Hydraulické kladivo pro demolice betony,zdivo a jiné pevné materiály.
Možnost dovozu i odvozu materiálu - hydraulický sklápěcí vlek 3,5t.

Hmotnost: 1065 kg
Hloubka kopání: 1400/1500 mm
Maximální dosah: 1950/2050 mm
Poloměr otáčení: 725 mm
Pracovní síla (rameno/lopata): 690 / 1100 kgf
Délka: 2600 mm
Šířka: 680/840 mm
Výška: 1550/1650 mm

KOPÁNÍ
DEMOLICE

Hydraulické kladivo pro minibagr

Vyhledat v textu

zelená úsporám

lmstav